Щодо інформування населення про соціальні послуги

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Щодо інформування населення про соціальні послуги

Брусенцова Яна » 12 вересня 2014, 11:24

На сайті Міністерства соціальної політики України розміщено проект Методичних рекомендацій щодо інформування населення про соціальні послуги

Методичні рекомендації пропонуються для застосування органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, суб’єктами, що надають соціальні послуги для організації роботи з інформування населення щодо соціальних послуг.
Вбачається, що інформування громадськості про соціальні послуги має ієрархічну організаційну структуру, яка передбачає чотири рівні: суб’єкти, що надають соціальні послуги; районний (місцевий), обласний і центральний, на кожному із яких відбувається розповсюдження інформації про соціальні послуги

Методичні рекомендації з інформування є чіткою інструкцією того, як донести інформацію до людей якомога зрозуміліше. Все починається зі створення інформаційних карток, в яких мають бути описані послуги, що надаються, згідно зі схемою, в якій вказано, характер послуги, режим роботи закладу, що її надає, перелік необхідних документів для її отримання, та інша корисна інформація. Інформаційна картка спрямована передусім на фактичного чи потенційного отримувача послуги та покликана забезпечити йому повну інформацію про конкретну послугу.

Реалізація моделі інформування передбачає три етапи організаційної роботи для надавачів соціальних послуг. На першому етапі відбувається збір та узагальнення інформації про наявні послуги та умови їх надання. Другий етап передбачає поширення інформації щодо послуг серед фахівців не тільки системи соціального захисту, а також охорони здоров’я, освіти, внутрішніх справ, місцевих органів самоврядування та інших. А на третьому етапі відбувається розповсюдження інформації щодо послуг серед населення – безпосередньо органами соціального захисту.

(З проектом можна ознайомитися за посиланням http://www.mlsp.gov.ua/labour/control/u ... _id=102036)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей