Інформація з державних реєстрів - нові рахунки

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Інформація з державних реєстрів - нові рахунки

Брусенцова Яна » 19 вересня 2014, 09:34

Увага! Змінено реквізити рахунків для перерахування коштів за одержання інформації з державних реєстрів, держателем яких є Мін’юст та Укрдержреєстр

З 01 серпня 2014 року кошти, які є платою за одержання відомостей (витяг, виписка, довідка, публікація повідомлень тощо) з державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції України та Державна реєстраційна служба України, зараховуються до загального фонду Державного бюджету України, відповідно до Закону України від 31 липня 2014 року № 1622-VII «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» (далі – Закон).

З метою належного виконання Закону щодо спрямування зазначених коштів до загального фонду Державного бюджету України органами Державної казначейської служби України по всій території України з 29 серпня 2014 року відкриті рахунки за кодом класифікації доходів бюджету 24060300 «Інші надходження», з відомчою ознакою Міністерства юстиції України «41».

Звертаємо увагу! Інформація щодо реквізитів рахунків розміщена на офіційному сайті Державної реєстраційної служби України, у розділах:

- «Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно» - «Реквізити реєстраційного рахунку для зарахування плати за одержання витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно» (посилання http://drsu.gov.ua/show/13305).

- «Державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» - «Реквізити реєстраційного рахунку для зарахування плати за одержання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та за публікацію повідомлень в «Бюлетені державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» (посилання http://drsu.gov.ua/show/10332).

- «Державна реєстрація актів цивільного стану» - «Реквізити реєстраційного рахунку для зарахування плати за одержання витягу з Державного реєстру актів цивільного стану» (посилання http://www.drsu.gov.ua/show/13369)

- «Легалізація об’єднань громадян, державна реєстрація друкованих ЗМІ та інформаційних агентств» - «Реквізити реєстраційного рахунку для зарахування плати за одержання витягу про зареєстровані друковані засоби масової інформації та інформаційні агентства з Державного реєстру друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств як суб’єктів інформаційної діяльності» (посилання http://www.drsu.gov.ua/show/13370)


(За матеріалами офіційного сайта Державної реєстраційної служби України http://www.drsu.gov.ua/show/13360)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей