Відрядження за кордон для підвищення нацбезпеки: кому можна?

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Відрядження за кордон для підвищення нацбезпеки: кому можна?

Надєєва » 22 вересня 2014, 14:34

Кабмін знову розширив перелік держслужбовців, яким можна здійснювати відрядження за кордон.
Відтепер такі відрядження можуть здійснювати особи, визначені Міністром оборони. При чому такі відрядження повинні здійснюватися виключно в межах видатків, передбачених у кошторисах, та для вирішення питань підвищення рівня національної безпеки та обороноздатності держави.

Вказані зміни внесені постановою КМУ від 17.09.2014 р. № 461 до п. 22 додатка до постанови КМУ від 01.03. 2014 р. № 65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету».

Постанова № 461 набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опублікований.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 353
З нами з: 29 травня 2014, 07:02
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.


Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей