Тарифи на тепло для бюджетників: зміни від КМУ

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Тарифи на тепло для бюджетників: зміни від КМУ

Надєєва » 22 вересня 2014, 14:36

Кабмін прийняв міри щодо стимулювання заміщення природного газу під час виробництва теплової енергії для установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів (далі — бюджетні установи).
Так, Кабмін рекомендує:

1) НКРЕ визначити середньозважений тариф на виробництво теплової енергії для бюджетних установ, на теплогенеруючих установках (крім теплоелектроцентралей, теплоелектростанцій і атомних електростанцій) з використанням природного газу, обчислений як співвідношення загальної суми доходів теплопостачальних та теплогенеруючих підприємств від провадження операційної діяльності з виробництва теплової енергії для бюджетних установ до загального обсягу відпуску теплової енергії для бюджетних установ в АР Крим, області, мм. Києві та Севастополі (гривень/Гкал), та здійснювати його перегляд у разі зміни граничного рівня ціни на природний газ, що використовується для виробництва теплової енергії для бюджетних установ;

2) НКРЕ, органам місцевого самоврядування встановлювати:

— тариф на виробництво теплової енергії для бюджетних установ на теплогенеруючих установках (крім теплоелектроцентралей, теплоелектростанцій і атомних електростанцій) з використанням будь-яких видів палива та енергії (за винятком природного газу) на рівні діючого тарифу на виробництво теплової енергії для бюджетних установ з використанням природного газу та здійснювати його перегляд у разі зміни граничного рівня ціни на природний газ, що використовується для виробництва теплової енергії для бюджетних установ;

— тариф на виробництво теплової енергії для бюджетних установ на теплогенеруючих установках (крім теплоелектроцентралей, теплоелектростанцій і атомних електростанцій) з використанням будь-яких видів палива та енергії (за винятком природного газу) в разі відсутності діючого тарифу на виробництво теплової енергії для бюджетних установ з використанням природного газу на рівні, не нижче середньозваженого тарифу, визначеного відповідно до п. 1.

Такі зміни передбачені постановою КМУ від 10.09.2014 р. № 453, яка набирає чинності з 01.10.2014 р. та діє до 01.10.2019 р.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 356
З нами з: 29 травня 2014, 07:02
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 9 раз.Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість