Щодо схем санітарного очищення населених пункт

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Щодо схем санітарного очищення населених пункт

Брусенцова Яна » 09 жовтня 2014, 11:02

06.10.2014 р. на офіційному сайті Мінрегіона розміщено повідомлення про оприлюднення проекту наказу Мінрегіону «Про затвердження Порядку розроблення, погодження та затвердження схем санітарного очищення населених пунктів».

Розробником проектуа наказу є Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Проект наказу підготовлено з метою створення єдиних вимог до порядку розроблення, погодження та затвердження схем санітарного очищення населених пунктів за для використання передових технологій, технічних рішень, технологічного обладнання, які відповідають природоохоронним та санітарно-гігієнічним вимогам і забезпечують унеможливлення впливу шкідливих факторів на довкілля та здоров’я людини.

Прийняття цього акта забезпечить розроблення населеними пунктами схем санітарного очищення відповідно до вимог законодавства; перспективне планування заходів у сферах поводження з побутовими відходами і благоустрою територій населених пунктів із створенням умов для раціонального використання всіх видів ресурсів, забезпеченням безпеки життя та здоров’я людей, тварин, охорони рослин, а також майна та довкілля.

Проект наказу Мінрегіону «Про затвердження Порядку розроблення, погодження та затвердження схем санітарного очищення населених пунктів», пояснювальну записку та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України в мережі Інтернет (www.minregion.gov.ua).

Зауваження та пропозиції приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту акта.

Зауваження та пропозиції направляти на адресу:

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Управління благоустрою територій та комунального обслуговування: 01601, м. Київ, вул. В. Житомирська, 9, тел. 207-18-02, d.novikova@minregion.gov.ua.

Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва: 01001, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, тел. 285-05-55, факс 254-43-93, info@dkpp.gov.ua.

Зауваження та пропозиції надсилати електронною та звичайною поштою.

(За матеріалами офіційного сайта Мінрегіона http://www.minregion.gov.ua)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей