Про Національне антикорупційне бюро України

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Про Національне антикорупційне бюро України

Брусенцова Яна » 14 жовтня 2014, 10:58

14.10.14 р. Верховна Рада України ухвалила Закон "Про Національне антикорупційне бюро України"


Метою Закону є визначення системи спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції, правових засад їх діяльності, порядку їх взаємодії з іншими державними органами, а також правових основ організації та діяльності Національного антикорупційного бюро України.

Відповідно до Закону, Національне антикорупційне бюро є державним правоохоронним органом, на який покладається попередження, виявлення, припинення, розслідування та розкриття корупційних правопорушень, віднесених до його компетенції, а також запобігання вчиненню нових. Завданням Бюро є протидія кримінальним корупційним правопорушенням, які вчинені вищими посадовими особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та становлять загрозу національній безпеці.

Встановлюється також, що: Національне антикорупційне бюро утворюється Президентом України; директор Національного бюро призначається на посаду та звільняється з посади Президентом за згодою Верховної Ради; Верховна Рада 1/3 свого складу може висловити недовіру Директору, що має наслідком його відставку; тощо.

Відповідний законопроект зареєстровано за № 5085.

(За матеріалами офіційного сайта Верховної Ради України http://www.rada.gov.ua/news/Novyny/Povi ... 98474.html)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: MSN [Bot] і 3 гостей