Щодо обміну інформацією між ДВС та ДФС

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Щодо обміну інформацією між ДВС та ДФС

Брусенцова Яна » 22 жовтня 2014, 09:14

Відбулась робоча зустріч з питань інформаційного обміну між Державною фіскальною службою України та органами державної виконавчої служби.

20 жовтня відбулась робоча зустріч з питань обміну інформаційними даними між Державною фіскальною службою України та органами державної виконавчої служби. У зустрічі взяли участь представники ДВС України, Державного підприємства «Інформаційний центр» Міністерства юстиції України та Державної фіскальної служби України.

Державною виконавчою службою України зазначено, що у зв’язку з утворенням Державної фіскальної служби України, є потреба у внесенні відповідних змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21.05.2014 № 236. Питання щодо підготовки відповідних проектів нормативно-правових актів були погоджені учасниками робочої зустрічі. Зокрема було наголошено на тому, що проект акту обов’язково повинен передбачати положення щодо надання ДФСУ органам державної виконавчої служби інформації про реєстраційні номери облікових карток платників податків.

За результатами робочої зустрічі вирішено погодити редакцію Протоколу обміну з урахуванням пропозицій, обговорених під час зустрічі та підготувати проект нормативно-правового акту, який визначатиме порядок надання інформації Державною фіскальною службою України на запити органів державної виконавчої служби.

(За матеріалами офіційного сайта Державної виконавчої служби України http://dvs.gov.ua)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Derikther і 4 гостей