Інформація для місцевих державних адміністрацій

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Інформація для місцевих державних адміністрацій

Брусенцова Яна » 22 жовтня 2014, 09:37

Держпідприємництво інформує про особливості розроблення місцевими державними адміністраціями проектів регуляторних актів органів місцевого самоврядування.

На сьогодні Держпідприємництво як уповноважений орган щодо здійснення державної регуляторної політики розглядає проекти регуляторних актів:

- від органів місцевого самоврядування – розробників, які з набуттям чинності змін до 34 статті до закону про регуляторну політику зобов’язані подавати Держпідприємництву розроблені проекти на опрацювання та удосконалення відповідно до регуляторних принципів;

- від місцевих державних адміністрацій – органів виконавчої влади, які взяли на себе зазначену функцію органів місцевого самоврядування.

З метою допомоги місцевим органам розібратися у вимогах закону про регуляторну політику, Держпідприємництво інформує: подання проектів регуляторних актів здійснюється виключно відповідальними постійними комісіями, створеними при органах місцевого самоврядування.

(За матеріалами офіційного сайта Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва http://www.dkrp.gov.ua)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Veta і 2 гостей