Щодо оплати за електроенергію (квартири цокольних поверхів)

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Щодо оплати за електроенергію (квартири цокольних поверхів)

Брусенцова Яна » 23 жовтня 2014, 09:34

НКРЕКП: Вирішена проблема оплати за електроенергію населення, яке проживає у квартирах цокольних поверхів


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) вирішила проблему оплати за електроенергію населення, яке проживає у квартирах цокольних поверхів житлових будинків.

Так, на засіданні Комісії 21 жовтня тарифи на електричну енергію для населення, яке споживає її для власних побутових потреб у квартирах, розташованих на цокольних поверхах багатоквартирних житлових будинків, прирівняні до тарифів на електроенергію для населення, яке проживає в звичайних квартирах.

Це рішення дає змогу усунути існуючу соціальну напругу - проблему людей, які проживають у квартирах цокольних поверхів житлових будинків і повинні сплачувати за спожиту електроенергію для власних побутових потреб за тарифами як для організацій.

Крім того, у зв'язку з відсутністю в законодавстві поняття «особисте підсобне господарство» Комісія замінила терміном «особисте селянське господарство» та надала його визначення.

Попередньо, у вересні місяці, проект постанови «Про внесення змін до Порядку застосування тарифів на електроенергію» оприлюднювався для публічного обговорення на офіційному веб-сайті НКРЕКП.

Зазначене рішення Комісії - постанову № 154, надіслано на державну реєстрацію в Міністерство юстиції. Постанова набере чинності з дня її офіційного опублікування після державної реєстрації.

(За матеріалами офіційного сайта Кабінету Міністрів України http://www.kmu.gov.ua)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron