Про призначення "наукової" пенсії

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Про призначення "наукової" пенсії

Брусенцова Яна » 24 жовтня 2014, 09:26

На офіційному сайті Пенсійного фонду України розміщено відповідь на запитання щодо призначення "наукової" пенсії.

Чи зараховується до наукового стажу для призначення пенсії відповідно до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" час роботи на посаді виконавчого директора наукової установи?



Статтею 24 Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" передбачено, що пенсія науковому (науково-педагогічному) працівнику призначається за наявності у чоловіків 35 років страхового стажу, після досягнення ними пенсійного віку та за наявності стажу наукової роботи не менш як 20 років.

Перелік посад наукових (науково-педагогічних) працівників підприємств, установ, організацій, вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації, перебування на яких дає право на призначення пенсії та виплату грошової допомоги у разі виходу на пенсію відповідно до статті 24 Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність", затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.2004 № 257.

Зазначеним Переліком передбачено, зокрема, посаду керівника (президента, генерального директора, генерального конструктора, директора, начальника) наукової установи, організації. Посада виконавчого директора наукової установи Переліком не передбачена.

Враховуючи викладене, для зарахування до наукового стажу періоду роботи на посаді виконавчого директора наукової установи підстав немає.

(За матеріалами офіційного сайта Пенсійного фонду України http://www.pfu.gov.ua)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Харків


Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: mulov.gMt, yana901 і 3 гостей