Про зміни у сфері повдження з ТПВ

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Про зміни у сфері повдження з ТПВ

Брусенцова Яна » 27 жовтня 2014, 10:25

Зміни до законодавства сфери поводження з ТПВ дозволять демонополізувати цей ринок.

Демонополізацію ринку перероблення, захоронення побутових відходів та можливість залучення інвестицій у сферу поводження з побутовими відходами передбачає проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері поводження з побутовими відходами», розроблений Мінрегіоном. Документ вже зареєстрований У Верховній Раді України (від 3 жовтня 2014 року, № 5129). Про це повідомив начальник Управління благоустрою територій та комунального обслуговування Мінрегіону Максим Барінов.

За його словами, метою проекту закону є комплексне врегулювання питання поводження з побутовими відходами, усунення виявлених недосконалостей правового регулювання.

«Працюючи над документом, ми намагалися закласти норми, які дозволять демонополізувати ринок перероблення та захоронення побутових відходів, а також удосконалити врегулювання питань надання послуг з вивезення, перероблення і захоронення відходів», - сказав Максим Барінов.

Він також додав, що законопроектом запропоновано здійснювати процедуру закупівель (тендеру) послуг з вивезення побутових відходів для бюджетних установ шляхом застосування переговорної процедури закупівель на ці послуги з виконавцем, визначеним органом місцевого самоврядування на певній території.

«Сьогодні на конкурсних засадах орган місцевого самоврядування визначає юридичну особу з вивезення побутових відходів на певній територій. Це врегульовано спеціальним Порядком, який затверджено урядовою постановою. І на цій же території заклади бюджетної сфери окремо проводять такий же конкурс. Однак, така подвійна процедура тендеру для визначення виконавця послуг на одній і тій же території для бюджетних установ призводить до додаткового фінансового навантаження, втрат часу та погіршує якість послуг», - пояснив начальник Управління.

(За матеріалами офіційного сайта Мінрегіону http://www.minregion.gov.ua)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 2 гостей

cron