Скорочується процедура підготовки впровадження проекту ДПП

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Скорочується процедура підготовки впровадження проекту ДПП

Брусенцова Яна » 03 листопада 2014, 12:23

Уряд продовжує курс на децентралізацію, тому з метою спрощення процедури та скорочення терміну проведення конкурсу з визначення приватного партнера було прийнято відповідну постанову на засіданні Уряду 30 жовтня 2014 року.

Скасовується необхідність погодження з Мінекономрозвитку висновків аналізу ефективності здійснення державно-приватного партнерства щодо об'єктів комунальної власності та проектів договорів про партнерство, підготовлених органом управління за результатами проведення конкурсу. Також буде скорочено перелік документів (із 3 до 1), які приватний партнер додаватиме до пропозиції щодо здійснення державно-приватного партнерства (додаватиметься лише техніко-економічне обґрунтування).

Зокрема передбачено в умовах конкурсу можливість компенсації витрат на проведення аналізу ефективності здійснення державно-приватного партнерства та/або витрат на розроблення землевпорядної документації та її експертизи, інших витрат з підготовки до конкурсу.

Очікується, що запропоновані зміни дозволять скоротити процедуру підготовки до впровадження проекту державно-приватного партнерства на 50 – 60 днів, оскільки на сьогодні процедура підготовки до впровадження проекту державно-приватного партнерства триває близько 7 – 9 місяців.

Проект постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства щодо об'єктів державної, комунальної власності та об'єктів, які належать Автономній Республіці Крим та Порядку проведення аналізу ефективності здійснення державно-приватного партнерства” розроблено Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

(За матеріалами офіційного сайта Кабінету Міністрів України http://www.kmu.gov.ua)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість