МОН: про оприлюднення проекту регуляторного акта

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
МОН: про оприлюднення проекту регуляторного акта

Брусенцова Яна » 03 листопада 2014, 13:31

31.10.14 р. на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України ( у рубриці «Регуляторна політика») розміщено проект наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів».

Проект розроблено відповідно до частини третьої статті 21 Закону України «Про дошкільну освіту», частини третьої статті 40 Закону України «Про загальну середню освіту», частини п’ятої статті 10 Закону України «Про позашкільну освіту».

Термін приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу – до 01.12.2014.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, а також їх об’єднань до вказаного проекту можна надсилати упродовж місяця з дати оприлюднення проекту на адресу розробника: поштову – 01135, м. Київ, проспект Перемоги, 10, Міністерство освіти і науки України, електронну адресу – dsm1@ukr.net, та поштову – 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, електронну адресу – inform@dkrp.gov.ua.

(За матеріалами офіційного сайта МОН http://www.mon.gov.ua)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Derikther і 2 гостей

cron