Щодо дублікатів трудових книжок переселенцям

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Щодо дублікатів трудових книжок переселенцям

Брусенцова Яна » 05 листопада 2014, 10:54

Переселенцям із зони АТО видаватиметься дублікат трудової книжки за новим місцем роботи

Міністерство соціальної політики з метою допомоги вимушеним переселенцям у питаннях працевлаштування на новому місці перебування забезпечило можливість отримання дублікату трудової книжки.

Відтепер, дублікат видаватиметься за новим місцем роботи, якщо у працівника відсутній доступ до трудової книжки внаслідок надзвичайної ситуації, передбаченої Кодексом цивільного захисту, або проведення АТО на території, де раніше працювала особа.

Для отримання дублікату працівник подає до служби кадрів на новому місці роботи заяву та отриману ним у письмовому вигляді інформацію зі штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації про виникнення надзвичайної ситуації або Антитерористичного центру при СБУ про проведення АТО на території, де він працював.

Коли доступ до оригіналу буде відновлено, працівнику будуть перенесені дані з дубліката про періоди роботи до трудової книжки.

Зазначимо, що відповідні зміни до Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників затверджені спільним наказом Міністерства соціальної політики та Міністерства юстиції від 06.10.2014 р. № 720/1642/5, зареєстрованим у Мін’юсті 21 жовтня 2014 р. за № 1304/26081.

(За матеріалами офіційного сайта Кабінету Міністрів України http://www.kmu.gov.ua)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Davinpl і 3 гостей