Щодо субвенцій по різниці в тарифах

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Щодо субвенцій по різниці в тарифах

Брусенцова Яна » 07 листопада 2014, 14:03

Субвенції по різниці в тарифах перерозподілять з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей на інші регіони.

Сьогодні Уряд на своєму засіданні затвердив Постанову, розроблену Мінрегіоном на виконання доручення Прем’єр-міністра України, щодо питань надання у 2014 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах.

Згідно постанови, кошти субвенції у розмірі 1,3 млрд. грн., що були передбачені на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплопостачання населенню тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, будуть розподілені між іншими регіонами держави для використання їх у повному обсязі. Розподіл субвенції буде здійснено в розмірі фактичної суми заборгованості з різниці в тарифах, яка утвориться протягом ІІ півріччя 2014 року у регіонах з урахуванням заборгованості зі сплати штрафних санкцій (пені), які нараховані відповідно до судових рішень.

Також буде перерозподілено між регіонами субвенцію у 433 млн. грн. на погашення заборгованості з різниці в тарифах на послуги тепло-, водопостачання та водовідведення.

Зміни, що пропонуються, розроблені в межах затверджених бюджетних асигнувань і здійснюються з метою забезпечення сталого функціонування паливно-енергетичного комплексу України та проходження опалювального періоду 2014/2015 років.

(За матеріалами офіційного сайта Мінрегіона http://www.minregion.gov.ua)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей