Щодо єдиного підходу у наданні пільг

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Щодо єдиного підходу у наданні пільг

Брусенцова Яна » 14 листопада 2014, 16:59

Кабінет Міністрів України вніс зміни до пункту 4 Порядку надання компенсації особам, які мають право на безоплатне отримання вугілля на побутові потреби, але проживають у будинках з центральним опаленням.

Змінами передбачено, що розмір компенсації шахтарям розраховується як сума платежів за послуги з центрального опалення житла, електропостачання та газопостачання (з урахуванням пільг, що надаються відповідно до законодавства) у межах соціальної норми житла та нормативів користування електроенергією і природним газом для приготування їжі, з урахуванням яких надаються пільги з оплати житлово-комунальних послуг.

Як відомо, до прийняття цієї постанови розмір зазначеної компенсації обчислювався, виходячи із норм житлової площі та норм споживання електроенергії і природного газу для приготування їжі, з урахуванням яких призначається субсидія.

Як відомо, з 1 жовтня 2014 року затверджено нові соціальні норми житла і соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами для надання пільг і субсидій. З метою забезпечення єдиного підходу у наданні пільг особам, які мають на них право, й було прийнято таке рішення Уряду. Зокрема, шахтарям надаватиметься компенсація у межах норм, які застосовуються для нарахування пільг, оскільки компенсація, як і пільга (на відміну від субсидії), надається без урахування доходів пільговика. Про це зазначила Міністр соціальної політики України.

При цьому Міністр наголосила, що зменшення соціальних гарантій для цієї категорії громадян не відбудеться і, забезпечуватимуться вони на рівні інших категорій пільговиків – учасників бойових дій, інвалідів війни, осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 1 гість