Пропозиції щодо зміни розгляду справ про адмінпорушення

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Пропозиції щодо зміни розгляду справ про адмінпорушення

Брусенцова Яна » 18 листопада 2014, 10:29

Держпідприємництво пропонує змінити порядок розгляду справ про адмінправопорушення.

Відомство виступає з пропозицією передати право розгляду адміністративних справ за порушення законодавства у дозвільній сфері, сферах ліцензування та державного нагляду і контролю від судів до Держпідприємництва України як уповноваженого органу у цих сферах

Розгляд справ у правопорушеннях, передбачених статтями 16610, 16612, 16621, 18838 та 18845 КУпАП, здійснюється за найвищим рівнем – судами, а справи за статтею 80 КУпАП, розглядаються на найнижчому можливому рівні - начальниками підрозділів ДАІ.

У зв’язку з викладеним, Держпідприємництво виступає з пропозицією передати право розгляду адміністративних справ за порушення законодавства у дозвільній сфері, сферах ліцензування та державного нагляду і контролю (статті 16610, 16612, 16621, 18838 та 18845 КУпАП) від судів до Держпідприємництва як центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну регуляторну політику та державну політику з питань ліцензування, дозвільної системи та нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності. Це не означає, що особа, яка притягається до відповідальності, не зможе захистити свої права у суді, оскільки згідно з законодавством рішення посадових осіб у адміністративних справах можуть бути оскаржені до суду.


Перш ніж офіційно виступити з такою ініціативою, Держпідприємництво України хоче вивчити громадську думку, адже ми діємо саме в інтересах суб’єктів господарювання.

Пропозиції можуть надсилатися на електронну поштову скриньку undk_dkrp@ukr.net протягом місяця з дня розміщення цього матеріалу.

(За матеріалами офіційного сайта Держпідприємництва http://www.dkrp.gov.ua/)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей