Із сайту Пенсійного фонду України

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Із сайту Пенсійного фонду України

Брусенцова Яна » 19 листопада 2014, 16:43

На сайті Пенсійногоо фонду України розміщено відповідь на запитання щодо пенсії за вислугу років.

Запитання: Я з 02.09.2002 по 28.07.2005 працювала вчителем початкових класів спеціалізованої економіко-правової школи Харківського гуманітарного університету “Народна українська академія”. Чи зараховується вищезазначений період до стажу роботи, що дає право на пенсію за вислугу років?

Відповідь:.Пунктом “е” статті 55 Закону України “Про пенсійне забезпечення” та Переліком закладів і установ освіти, охорони здоров’я та соціального захисту і посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 04.11.1993 № 909 (далі – Перелік), передбачено, що право на пенсію за вислугу років мають працівники освіти незалежно від віку за наявності спеціального стажу роботи 25 років в закладах освіти незалежно від форми власності або відомчої належності цих закладів.
Розділом “Освіта” Переліку передбачена посада вчителя в загальноосвітніх навчальних закладах.
Відповідно до Положення про спеціалізовану економіко-правову школу Харківського гуманітарного інституту “Народна українська академія” від 17.04.2000, вищезазначена школа є середнім загальноосвітнім навчально-виховним структурним підрозділом Харківського гуманітарного інституту “Народна українська академія”.
З огляду на це, період роботи з 02.09.2002 по 28.07.2005 на посаді вчителя початкових класів спеціалізованої економіко-правової школи Харківського гуманітарного університету “Народна українська академія” зараховується до стажу роботи, що дає право на пенсію за вислугу років.

(За матеріалами офіційного сайта Пенсійного фонду України http://www.pfu.gov.ua/)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Google [Bot], JerodBom і 1 гість