ОСГ хочуть трансформувати в інші форми господарювання

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
ОСГ хочуть трансформувати в інші форми господарювання

Брусенцова Яна » 23 листопада 2014, 10:35

На думку фахівців Мінагрополітики, розвиток всіх форм господарювання має бути збалансованим, а політика щодо них, відповідно, диференційованою.
Зокрема, наразі виникла об’єктивна необхідність для створення належних умов з трансформації особистих селянських господарств (ОСГ) в інші організаційно-правові форми господарювання, спрямовуючи основні обсяги державної підтримки у цей сектор, мотивувати їх до об'єднань у товарні групи.
Так, на сьогодні в Україні налічується 4,2 млн. особистих селянських господарств (ОСГ), які мають в обробітку 6,5 млн. га землі.
За розрахунками науковців, 20% ОСГ виробляють сільськогосподарську продукцію не для власного споживання, а на продаж. Втім, згідно з вітчизняним законодавством діяльність, пов’язана з веденням ОСГ, не відноситься до підприємницької.
Таким чином, така ситуація породжує численні тіньові та корупційні схеми збуту та реалізації виробленої продукції, негативно впливає на її якість та призводить до втрат бюджетів усіх рівнів.
Отже, після прийняття Верховною Радою України Державного бюджету України на 2015 рік, Мінагрополітики визначить напрями та обсяги державної підтримки, у тому числі, малих форм господарювання на селі.

(За матеріалами офіційного сайта Кабінету Міністрів України http://www.kmu.gov.ua/)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: GalenKn і 1 гість