Новий проект від Мінекономрозвитку

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Новий проект від Мінекономрозвитку

Брусенцова Яна » 29 листопада 2014, 16:45

27.11.14 р. на офіційному сайті Мінекономрозвитку розміщено оголошення про оприлюднення проекту наказу Мінекономрозвитку “ Про затвердження Порядку здійснення моніторингу державних закупівель ”.

Проект наказу розроблено Міністерством у зв’язку з необхідність приведення норм та правил регулювання системи державних закупівель до стандартів та кращих практик Європейського Союзу, та удосконалення порядку здійснення Уповноваженим органом функцій передбачених Законом України “Про здійснення державних закупівель”.

Метою прийняття цього проекту наказу є удосконалення нормативно-правової бази, що регулює систему державних закупівель шляхом викладення наказу в новій редакції та визнання таким, що втратив чинність діючого наказу.

Так, пропонується здійснювати моніторинг закупівель не лише окремих процедур закупівлі, а також й аналітичний моніторинг шляхом здійснення аналізу за період від одного кварталу до двох років статистичних даних, даних отриманих за результатами проведення моніторингу окремих процедур закупівель, інформації про здійснення держаних закупівель, що розміщується на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель, рішень за результатами розгляду скарг, інформації отриманої від контролюючих та правоохоронних органів.
Здійснюється аналітичний моніторинг за планом, який затверджується Мінекономрозвитку.
Водночас проектом наказу пропонується встановити види аналітичного моніторингу, критерії, які можуть використовуватися для аналізу інформації під час здійснення зазначеного моніторингу.
Також, у зв’язку з тим, що наказ щодо здійснення моніторингу закупівель викладається у новій редакції, наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 19.10.2011 № 155 "Про здійснення моніторингу державних закупівель" (зі змінами) зареєстрований в Міністерстві юстиції України 01 грудня 2011 року за № 1377/20115, необхідно визнати таким, що втратив чинність.
Проект наказу та аналіз його регуляторного впливу розміщено на
веб-сайті Мінекономрозвитку в розділі "Обговорення проектів документів".

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту наказу приймаються впродовж 1 місяця з дати оприлюднення проекту на адресу:

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

01008, Київ-8, вул. Грушевського, 12/2.

(За матеріалами офіційного сайта Мінекономрозвитку http://www.me.gov.ua/Documents/Detail?l ... hZakupivel)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей