Про делегування деяких повноважень Мінрегіоном

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Про делегування деяких повноважень Мінрегіоном

Брусенцова Яна » 29 листопада 2014, 16:55

Мінрегіон упорядкував процедуру передачі саморегулівним організаціям у сфері архітектурної діяльності повноважень щодо профатестації архітекторів, інженерів-проектувальників, інженерів технічного нагляду та експертів.

Враховуючи міжнародний досвід більшості розвинутих країн, в яких саморегулівні організації діють практично у всіх областях суспільного життя, Мінрегіон України зробив черговий крок до запровадження інституту саморегулювання в будівельній галузі України. Міністерство упорядкувало процедуру передачі саморегулівним організаціям у сфері архітектурної діяльності повноважень щодо професійної атестації архітекторів, інженерів-проектувальників, інженерів технічного нагляду та експертів. Про це повідомили в Департаменті державних програм та розвитку житлового будівництва Мінрегіону.

За Даними Департаменту, Міністерством прийняті накази:

від 25.11.2014 № 326 «Про обсяг повноважень, що делегуються саморегулівним організаціям у сфері архітектурної діяльності»від 25.11.2014 № 327 «Про утворення Комісії з розгляду документів щодо делегування повноважень саморегулівним організаціям у сфері архітектурної діяльності».

Завдання щодо делегування окремих функцій держави саморегулівним організаціям визначено в Коаліційній угоді учасників коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді України VIII скликання та відповідає загальним підходам до регулювання господарської діяльності в Україні.

(За матеріалами офіційного сатй Мінрегіона http://www.minregion.gov.ua/)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей