Про внесення змін до Правил користування електроенергією

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Про внесення змін до Правил користування електроенергією

Брусенцова Яна » 08 грудня 2014, 10:36

На офіційному сайті НКРЕКП (http://www.nerc.gov.ua/index.php?news=4103) 05.12.14 р. розміщено повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Правил користування електричною енергією»

Проект постанови НКРЕКП "Про внесення змін до Правил користування електричною енергією" розроблено Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, відповідно до Закону України "Про електроенергетику", Указу Президента України від 10 вересня 2014 року № 715 "Про затвердження Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" та на виконання Указу Президента України від 14 листопада 2014 року № 876 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 4 листопада 2014 року "Про стан забезпечення енергетичної безпеки держави та невідкладні заходи щодо сталого проведення опалювального сезону 2014/15 року".

Проектом передбачається введення в дію системи попередньої оплати за спожиту електричну енергію усіма категоріями споживачів. При цьому, питання забезпечення стягнення заборгованості з ТЕЦ та ТЕС за спожиту ними електричну енергію не потребує внесення будь-яких змін до ПКЕЕ, оскільки, враховуючи особливість роботи ТЕЦ та ТЕС, спожита ними на власні потреби електрична енергія сальдується з виробленою ними електричною енергією.

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адреси:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: Rusnak@nerc.gov.ua;

Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; e-mail:inform@dkrp.gov.ua.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП www.nerc.gov.ua в мережі Інтернет. Заархівований файл pr_32.zip скачати тут.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 12.01.2015 у письмовому та/або електронному вигляді.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей