До уваги ЦОВВ!

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
До уваги ЦОВВ!

Брусенцова Яна » 10 грудня 2014, 10:39

До уваги центральних органів виконавчої влади! Інформація щодо переміщення відділів державної реєстрації актів цивільного стану Донецької та Луганської областей

На виконання наказів Міністерства юстиції України від 25.11.2014 № 246/7, 247/7 «Про переміщення органів та установ юстиції Луганської області» та «Про переміщення органів та установ юстиції Донецької області» відділи державної реєстрації актів цивільного стану Донецької та Луганської областей (перелік додається), що знаходилися на тимчасово неконтрольованій території, переміщено на контрольовану територію.

У зв’язку з відсутністю можливості, під час переміщення не були вивезені бланки свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану цих відділів.

Станом на 01.12.2014 переміщені відділи державної реєстрації актів цивільного стану не приступили до виконання своїх повноважень. У зв’язку з цим, факт пред’явлення оформлених від їх імені після 01.12.2014 документів про державну реєстрацію актів цивільного стану свідчитиме про видачу цих документів не територіальними органами Міністерства юстиції України, що забезпечують реалізацію повноважень Державної реєстраційної служби України.

(За матеріалами офіційного сайта Державної реєстраційної служби України http://www.drsu.gov.ua/show/13753)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Derikther і 1 гість

cron