Щодо схем теплопостачання

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Щодо схем теплопостачання

Брусенцова Яна » 12 грудня 2014, 09:12

Схеми теплопостачання міст мають стати обов’язковими і розроблятися щонайменше на 5 років, - Андрій Білоусов

Проектом закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення відносин у сфері теплопостачання», розробленим Мінрегіоном, пропонується ввести обов’язковість розроблення схеми теплопостачання міст щонайменше на 5 років. Про це сказав заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Андрій Білоусов.

За його словами, схема теплопостачання міста розробляється спеціальним інститутом і має чітко показувати, яка в місті, районі міста, чи навіть в окремому будинку має бути система теплопостачання: індивідуальна, автономна, централізована; яка має бути котельня і на якому виді палива вона повинна працювати.

«У нас сьогодні лише дві третини міст в Україні мають затверджені схеми теплопостачання. Це тому, що розробка цих схем законодавчо не визначена як обов’язкова. Крім того, немає чіткої норми, яка б забороняла виконувати в місті роботи, що не відповідають існуючій схемі теплопостачання», - сказав Андрій Білоусов

Він зазначив, що після прийняття цього закону, усі міста зобов’язані будуть розробити і затвердити схеми теплопостачання. І подальше будівництво, реконструкція чи капітальний ремонт котелень мають відповідати затвердженій схемі теплопостачання. Це ж стосуватиметься й установлення автономного опалення.

Він також додав, що схеми теплопостачання допоможуть зрозуміти, яким чином, згідно існуючої стратегії, країна зможе замістити 50% газу в комунальній теплоенергетиці протягом 5 років.

(За матеріалами офіційного сайту Мінрегіону http://www.minregion.gov.ua/)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість