Розвиток місцевих громад та енергоефективність

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Розвиток місцевих громад та енергоефективність

Брусенцова Яна » 17 грудня 2014, 10:14

Сталий розвиток місцевих громад нерозривно пов’язаний з ефективністю використання енергоресурсів

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час виступу на підсумковій конференції з приводу нагородження переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» розповів, що сталий розвиток місцевих громад нерозривно пов’язаний з ефективністю використання енергоресурсів.
«Уряд розпочинає будувати принципово нову стратегію використання енергоресурсів, і цей напрям має пріоритетне значення як для України в цілому, так і для кожного міста та селища окремо», - зазначив Голова Агентства, презентуючи новий механізм державної підтримки впровадження заходів з енергозбереження об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків.
За словами Сергія Савчука, перевага презентованого інструменту - це відмова від тривалих та непрозорих процедур конкурсного відбору на користь впровадження простого і зрозумілого механізму. Мова йде про відшкодування частини суми кредиту, залученого ОСББ на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів. Проект урядового рішення, розроблений Держенергоефективності, отримав неабияку підтримку з боку профільних громадських організацій, органів місцевої влади, асоціацій ОСББ та міжнародних експертів, які визнали його ефективним з точки зору енергозбереження та економічно вигідним для співвласників багатоквартирних будинків.
Держенергоефективності найближчим часом планує винести проект відповідної постанови на розгляд Уряду.

(За матеріалами офіційного сайту Кабінету Міністрів України http://www.kmu.gov.ua/)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей