Інформація від Державної казначеської служби України

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Інформація від Державної казначеської служби України

Брусенцова Яна » 22 грудня 2014, 11:58

Державна казначейська служба України у зв’язку із завершенням бюджетного 2014 року повідомляє.

1. З урахуванням вимог статті 57 Бюджетного кодексу України розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів залишки коштів загального та спеціального фондів державного та місцевих бюджетів перерахувати до відповідного бюджету таким чином:

1.1. З рахунків у національній валюті, відкритих в банках відповідно до законодавства безпосередньо на ім’я розпорядників/одержувачів коштів державного бюджету, станом на кінець операційного дня 29 грудня 2014 року (на підставі платіжних доручень власників рахунків) за такими платіжними реквізитами:

Одержувач – Державна казначейська служба України

Код за ЄДРПОУ - 37567646

Банк одержувача - Державна казначейська служба України, м. Київ

Код банку одержувача – 820172
Рахунок :
- загальний фонд - №31120000000001

- спеціальний фонд – на рахунки, відкриті у Державній казначейській службі України за балансовим рахунком 3124 «Кошти спеціального фонду державного бюджету для здійснення видатків за відомчою ознакою» Плану рахунків бухгалтерського обліку виконання державного та місцевих бюджетів, для обліку коштів спеціального фонду державного бюджету, які направляються відповідному головному розпоряднику бюджетних коштів.

В полі “призначення платежу” додатково зазначається “Стаття 57”;

1.2. З валютних рахунків, відкритих в установах банків безпосередньо на ім’я розпорядників/одержувачів коштів державного та місцевих бюджетів, на підставі платіжних доручень власників рахунків, в частині виконання кошторисів та планів використання бюджетних коштів за загальним і спеціальним фондами державного та місцевих бюджетів (крім залишків власних надходжень бюджетних установ в іноземній валюті, які обліковуються на їх рахунках, відкритих в установах банків, та залишків коштів на рахунках бюджетних установ, розташованих за кордоном), станом на кінець операційного дня 26 грудня 2014 року:

1.2.1. у разі отримання бюджетною установою коштів з державного бюджету в іноземній валюті з рахунку Державної казначейської служби України - за такими платіжними реквізитами:

- одержувач (beneficiary): Державна казначейська служба України, Україна, 01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6 (STATE TREASURY SERVICE OF UKRAINE, Ukraine, 01601, Kyiv, Bastionna str., 6);

- код одержувача: 37567646;

- бюджетний рахунок одержувача коштів в іноземній валюті (account): 25133012855000;

- банк одержувача коштів (beneficiary bank): Публічне акціонерне товариство “Державний експортно-імпортний банк України”, Київ, Україна (JSC “THE STATE EXPORT-IMPORT BANK OF UKRAINE”, Kyiv, Ukraine);

- SWIFT: EXBSUAUX;

- код банку: 322313;

1.2.2. у разі самостійної закупівлі іноземної валюти на міжбанківській валютній біржі - за порядком, зворотним отриманню таких коштів на валютні рахунки.

В полі “призначення платежу” розрахункового документу додатково зазначається “Стаття 57”;1.3. З рахунків вищих навчальних закладів, відкритих на їх ім’я в установах банків за балансовим рахунком 2525 "Вклади (депозити) клієнтів, які утримуються з Державного бюджету України" - на їх рахунки, відкриті в органах Державної казначейської служби України, з яких кошти перераховувались, не пізніше 30 грудня 2014 року.1.4. З рахунків місцевих фінансових органів, відкритих на їх ім’я в установах банків за балансовим рахунком 2546 "Вклади (депозити) місцевих бюджетів" - на їх рахунки, відкриті в органах Державної казначейської служби України, з яких кошти перераховувались, у термін встановлений у пункті 4 Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.01.2011 №6.2. Залишки коштів з рахунків розпорядників/одержувачів коштів державного та місцевих бюджетів (крім власних надходжень), відкритих на їх ім"я в органах Державної казначейської служби України за балансовими рахунками 35 розділу Плану рахунків бухгалтерського обліку виконання державного та місцевих бюджетів, станом на кінець операційного дня 30 грудня 2014 року перераховуються органами Державної казначейської служби України до відповідного бюджету з урахуванням вимог статті 57 Бюджетного кодексу України та у порядку, визначеному у Регламенті роботи органів Державної казначейської служби України по завершенню бюджетного 2014 року та початку 2015 року.

Повернення до відповідного бюджету невикористаних залишків субвенцій, отриманих місцевими бюджетами із загального фонду державного бюджету, субвенцій, які надавались з одного місцевого бюджету іншому місцевому бюджету, а також субвенцій, які надавались із місцевого бюджету розпорядникам коштів державного бюджету, здійснювати у порядку зворотньому їх отримання.

Не перераховувати невикористані залишки субвенцій, надані із спеціального фонду державного бюджету, на рахунках спеціального фонду місцевих бюджетів для покриття відповідних витрат у наступному бюджетному періоді з урахуванням їх цільового призначення відповідно до статті 57 Бюджетного кодексу України. У разі відсутності відповідних бюджетних призначень на наступний бюджетний період залишки коштів спеціального фонду перерахувати до державного бюджету у порядку зворотньому їх отриманню.3. 31 грудня 2014 року Державна казначейська служба України працює без клієнтів.Додатково зазначаємо, що система електронних платежів Національного банку України (далі - СЕП НБУ) в період завершення бюджетного 2014 року та на початку 2015 року буде працювати в такому режимі:

- з 15 по 26 грудня 2014 року - в режимі продовженого банківського дня (на 2 години) - до 20-00 години;

- 29 та 30 грудня 2014 року - в режимі продовженого банківського дня (на 4 години) - до 22-00 години (усі учасники СЕП зможуть здійснювати початкові платежі на адресу органів Казначейства України, а органи Казначейства України – на адресу усіх учасників СЕП);

- 31 грудня 2014 року - до 13-00 години (усі учасники СЕП зможуть здійснювати початкові платежі на адресу органів Казначейства України);

- робочий день банківської системи, в тому числі в СЕП НБУ, з 2 січня 2015 року переноситься на суботу 17 січня 2015 року;

- 8 та 9 січня 2015 року СЕП НБУ буде працювати в звичайному режимі;

- 31 січня та 14 лютого 2015 року – СЕП НБУ працювати не буде .У 2015 році першим робочим днем органів Державної казначейської служби України є 5 січня. Органи Державної казначейської служби України 05.01.2015 працюють без клієнтів.

Починаючи із 6 січня 2015 року органи Державної казначейської служби України працюють у звичайному режимі.

(За матеріалами офіційного сайта Державної казначейської служби України http://treasury.gov.ua/main/uk/publish/article/239691)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: In@ і 3 гостей