Щодо відповідальності Парламенту, Уряду і Президента

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Щодо відповідальності Парламенту, Уряду і Президента

Брусенцова Яна » 24 грудня 2014, 08:21

Арсеній Яценюк нагадав про спільну політичну відповідальність Парламенту, Уряду і Президента

Уряд України закликає представників парламентської більшості до політичної відповідальності. Про це Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк сказав під час обговорення в Парламенті проекту Державного бюджету на 2015 рік та урядового пакета податкового, бюджетного та соціального законодавства у вівторок, 23 грудня.

Він нагадав, що члени коаліції, які формували Уряд, протягом останніх трьох тижнів разом із Урядом працювали в тому числі й над бюджетним пакетом.

Арсеній Яценюк підкреслив, що сьогодні проект закону про Державний бюджет на 2015 рік як окремий документ не розглядається: «Цей документ в самому кінці повинен прийматися. Без ухвалення загального пакета законів по детінізації, деолігархізації, демонополізації, дерегуляції і децентралізації, який зараз знаходиться у Парламенті, - нічого не буде», - наголосив він.

Глава Уряду закликав народних депутатів далі працювати над пакетом бюджетних законопроектів.


За результатами обговорення Верховна Рада України ухвалила проект Постанови про особливості процедури розгляду і прийняття проекту Закону України про Державний бюджет України на 2015 рік (№1000-П) та проект Постанови про особливості процедури розгляду законопроектів, що пов'язані з прийняттям проекту Закону України про Державний бюджет України на 2015 рік (№1000-П1).

(За матеріалами офіційного сайта Кабінету Міністрів України http://www.kmu.gov.ua/)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: GalenKn і 1 гість