Уряд затвердив порядок доступу до реєстру майнових прав

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Уряд затвердив порядок доступу до реєстру майнових прав

Брусенцова Яна » 26 грудня 2014, 10:12

24.12.12 р. Кабінет міністрів ухвалив порядок доступу до майнових реєстрів, який дає можливість кожному українцю отримати інформацію про власників нерухомого майна. Про це повідомив Мінстр юстиції Павло Петренко.

За його словами Павла Петренка, цей крок ставить Україну на один рівень з країнами Євросоюзу. Документ дає можливість фізичним та юридичним особам отримати з майнових реєстрів інформацію про нерухоме майно.

Також Міністр юстиції зазначив, що цей порядок надає доступ до реєстрів спеціальним профільним особам: нотаріусам, адвокатам, органам державної влади.

Він також повідомив, що відкриття реєстрів матиме антикорупційний ефект. Кожен зможе перевірити, наскільки інформація, яку чиновники вказують у деклараціях, правдива, і чи відповідає вона їхньому реальному майновому стану. Крім того, відкриття реєстрів пожвавить інвестиційний клімат.

Разом з тим він наголосив, що доступ до реєстрів майнових прав для усіх бажаючих буде відкритий з початку наступного року. А інформацію можна буде отримати як в електронному, так і в паперовому вигляді.

Водночас очільник Мін’юсту наголосив: наступним кроком реформ стане удосконалення системи реєстрів. Адже нині в державі діє 36 реєстрів, які містять інформацію про майно і майнові права громадян та юридичних осіб.

(За матеріалами офіційного сайта Міністерства юстиції України http://www.minjust.gov.ua/)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей