Щодо гуртожитків

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Щодо гуртожитків

Брусенцова Яна » 26 грудня 2014, 11:01

Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект закону про внесення змін до пункту 3 розділу VIII "Прикінцеві положення" Закону "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків" (щодо продовження строку мораторію на відчуження гуртожитків)


Члени Комітету під час засідання розглянули два законопроекти за реєстр. №1505 і 1505-1.

Законопроектом (реєстр. №1505) пропонується продовжити мораторій до 2020 року на відчуження гуртожитків, на які поширюється дія Закону "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків".

Законопроектом (реєстр. №1505-1) пропонується продовжити строк дії мораторію на відчуження (крім передачі у комунальну власність відповідних міських, селищних, сільських рад) гуртожитків, які перебувають у повному господарському віданні або оперативному управлінні підприємств, організацій, установ незалежно від форм власності, або увійшли до статутних фондів акціонерних чи колективних підприємств, створених у процесі приватизації чи корпоратизації, установленого пунктом 3 розділу VІІІ "Прикінцеві положення" цього закону - з шести до одинадцяти років (тобто - до 01 жовтня 2019 року).

Під час розгляду законопроекту на засіданні Комітету було взято до уваги повідомлення народного депутата Т.Батенка, автора законопроекту (реєстр. №1505), про те, що він відкликає свій проект і підтримує прийняття законопроекту №1505-1.

Члени Комітету ухвалили рішення рекомендувати Верховній Раді за результатом розгляду у першому читанні законопроект №1505-1 прийняти за основу.

(За матеріалами офіційного сайта Верховної Ради України http://iportal.rada.gov.ua)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей