Щодо захисту прав інвалідів

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Щодо захисту прав інвалідів

Брусенцова Яна » 13 січня 2015, 09:55

На офіційному сайті Міністерства соціальної політики України 06.01.15 р. розміщено повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта
проект Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зайнятості інвалідів”.

Законопроект розроблено за ініціативи Міністерства соціальної політики за результатами залучення та реалізації Україною проекту міжнародної технічної допомоги Твіннінг, метою якого є впровадження досвіду країн Європейського Союзу щодо стимулювання роботодавців працевлаштовувати інвалідів, а також комплексне врегулювання проблемних питань технічного характеру, що мають місце у сфері зайнятості інвалідів.

Даний законопроект передбачає впровадження стимулюючих механізмів для роботодавців з метою забезпечення ними реалізації прав інвалідів на працю, зокрема, шляхом встановлення альтернативних варіантів виконання нормативу робочих місць, призначених для працевлаштування таких осіб.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу становить один місяць з дня їх оприлюднення.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу приймаються за наступними адресами:

Департамент соціального захисту інвалідів, 01001, м. Київ, вул. Еспланадна, 8/10, електронна пошта: tkachenko@mlsp.gov.ua, pilipenko@mlsp.gov.ua, факс/тел.: 284-38-98.

Пропозиції також можна надсилати до Державної служби з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, електронна пошта: mail@dkrp.gov.ua, info@dkrp.gov.ua, факс/тел. 254-43-93.

З текстом законопроекту можна ознайомитися за посиланням: http://www.mlsp.gov.ua/labour/control/u ... _id=102036)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей