Новому Трудовому кодексу бути

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Новому Трудовому кодексу бути

Брусенцова Яна » 13 січня 2015, 16:26

Новий Трудовий кодекс повинен сприяти залученню західних інвесторів та забезпечити захист соціальних прав працівників, - Павло Розенко.

Під головуванням Міністра соціальної політики Павла Розенка відбулася нарада з фахівцями Міністерства щодо реформування трудового законодавства.

Міністр підкреслив, що питання прийняття нового Трудового кодексу дуже актуальне на сьогодні: «З одного боку, ми повинні кодифікувати чинне законодавство і систематизувати його. Необхідно відкрити нові можливості, у тому числі, і для західних інвесторів. З іншого боку, ми повинні не допустити звуження і порушення соціальних прав працівників».

Павло Розенко наголосив, що у Верховній Раді України є політичне розуміння необхідності прийняття Трудового кодексу.

«Зобов’язання ухвалити Трудовий кодекс є в Коаліційній угоді та Програмі діяльності Уряду. Тому ми маємо підтримку. Є всі можливості для швидкого руху у цьому напрямку. І цю можливість треба не згаяти», - зазначив Міністр.

За його словами, ухвалення в цілому Трудового кодексу до липня є реальним. «Звичайно, відразу Трудовий кодекс вступити в дію не зможе. Необхідний перехідний період. Потрібен час, щоб суспільство звикло до нових правил, і для організації процесу на рівні підприємств. Для цього потрібно щонайменше півроку», - підкреслив Павло Розенко.

Під час наради Міністр дав доручення проаналізувати законопроект Трудового кодексу, який вже зареєстрований у Верховній Раді України, та опрацювати узгодження положень з проектом Трудового кодексу, розробленого в Міністерстві.

«Необхідно опрацювати це питання з Комітетом Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення. Ми повинні вийти зі спільною позицією. Міністерство соціальної політики готове конструктивно працювати задля прийняття європейського Трудового кодексу», - резюмував Павло Розенко.

(За матеріалами офіційного сайта Кабінету Мінстрів України http://www.kmu.gov.ua)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: GalenKn і 1 гість