Щодо допомоги переселенцям

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Щодо допомоги переселенцям

Брусенцова Яна » 15 січня 2015, 10:29

Переселенці мають право на соцдопомогу, якщо постійно проживають на підконтрольній українській владі території, - Павло Розенко

Урядом було прийнято рішення щодо продовження термінів реєстрації переселенців. Це стосується тих людей, які переселилися і отримували допомогу до 1 жовтня 2014 року, і які не були зареєстрованими. У них є додатковий місяць, щоб стати на реєстрацію та отримувати належну допомогу. Всі інші, які прибувають після цього терміну, після жовтня, сьогодні – без жодних обмежень у часі можуть ставати на реєстрацію в управліннях соціального захисту населення, у будь-якому регіоні України. Про це зазначив Міністр соціальної політики України Павло Розенко.


Окрім того, Павло Розенко підкреслив, що згідно з Законом України право на соціальну допомогу для покриття витрат на проживання мають виключно ті люди, які переселилися на інше місце проживання: «Не може бути такого, що людина живе на непідконтрольній українській владі території, переміщається для отримання соціальної допомоги на підконтрольну територію, і потім повертається назад. Тому були надані відповідні доручення Міністерству внутрішніх справ, щоб вони ретельно перевіряли місця реєстрації людей, які переміщуються на підконтрольну українській владі територію, і щоб адресну допомогу отримували саме переселенці».

(За матеріалами офіційного сайта Кабінету Міністрів України http://www.kmu.gov.ua)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість