Щодо повдження з відходами

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Щодо повдження з відходами

Брусенцова Яна » 15 січня 2015, 11:47

Держпідприємництво звернулося до Мінприроди з проханням прискорити нормативне врегулювання проблеми


Держпідприємництво, з метою врегулювання питання видачі дозволів на здійснення операцій у сфері поводження з відходами, неодноразово зверталося до Мінприроди щодо необхідності розробки змін до Порядку розроблення, затвердження і перегляду лімітів на утворення та розміщення відходів, затверджений постановою КМУ від 3.08.1998 №1218.

Однак, станом на сьогодні, роз’яснення Мінприроди стосовно вирішення вказаної проблемної ситуації до Держпідприємництва не надходило.

У Держпідприємництві звертають увагу: до відомства надходить інформація з регіонів про те, що департаменти екології та природних ресурсів облдержадміністрацій (які є дозвільними органами) призупинили розгляд заяв та видачу дозволів у сфері поводження з відходами до моменту внесення змін, зокрема, до Порядку №1218.

Так, за результатами зустрічі представників Держпідприємництва у Полтавській області та Полтавської ОДА готується клопотання до Уряду щодо необхідності нормативного врегулювання питання видачі дозволів на здійснення операцій у сфері поводження з відходами. Зазначимо, що у 2015 році 2266 підприємств Полтавської області потребують отримання дозволу на здійснення операцій поводження з відходами чи подачі відповідної декларації.

(За матеріалами офіційного сайта Держпідприємництва http://www.dkrp.gov.ua/info/4084)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість