Щодо внесення змін до Бюджетного кодексу України

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Щодо внесення змін до Бюджетного кодексу України

Брусенцова Яна » 15 січня 2015, 14:43

У Верховній Раді зареєстровано законопроект № 1766 від 15.01.2015 "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо уточнення та приведення окремих положень у відповідність до норм діючого законодавства)".

Як зазначається в пояснювальній записці до цього проекту, необхідність прийняття акта зумовлена потребою приведення окремих положень Бюджетного кодексу України у відповідність до норм Податкового кодексу України, Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік».

У зв’язку з неоднозначним трактуванням норм Розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» та виникненням конфліктних ситуацій між різними рівнями органів місцевого самоврядування під час затвердження місцевих бюджетів у 2015 році необхідне удосконалення, визначеного Бюджетним кодексом України, механізму фінансування делегованих повноважень органів місцевого самоврядування міст районного значення, селищ та сіл на перехідний період до формування дієздатних громад шляхом їх об’єднання.

Законопроектом, зокрема, передбачається, у розділі VI «Прикінцеві та перехідні положення»:
1) пункт 20 викласти в такій редакції:
«20. Установити, що у 2015 році з бюджетів сіл, селищ, міст районного значення здійснюються видатки, визначені:
пунктом 1 частини першої статті 88;
підпунктами "а", "б" пункту 2 частини першої статті 89 цього Кодексу в частині утримання навчально-виховних комплексів "дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад", "загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад", за умови, що загальноосвітній навчальний заклад - I ступеня;
пунктом 5 частини першої статті 89 цього Кодексу в частині утримання сільських, селищних та міських палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля, інших клубних закладів та бібліотек.
Такі видатки здійснюються за рахунок міжбюджетних трансфертів (в обсязі не меншому ніж розраховано за нормативами 2014 року) з районного бюджету бюджетам місцевого самоврядування. Обсяг міжбюджетних трансфертів визначається за формулою, яка затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної бюджетної політики.».

(За матеріалами офіційного сайта Верховної Ради України http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webp ... 3511=53592)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron