Щодо скасування недоторканності

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Щодо скасування недоторканності

Брусенцова Яна » 16 січня 2015, 11:28

В.Гройсман: Парламент має сьогодні (16.01.15 р.) підтримати законодавчу ініціативу Глави держави і проголосувати за позбавлення депутатів і суддів недоторканності

Парламент має сьогодні підтримати законодавчу ініціативу Глави держави і проголосувати за позбавлення депутатів і суддів недоторканності. Про це заявив Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман, відкриваючи пленарне засідання Парламенту у п’ятницю.

В.Гройсман повідомив, що сьогодні відбулася зустріч Президента України, Прем’єр-міністра України, лідерів парламентських фракцій, секретаря РНБО, під час якої Глава держави виступив з ініціативою щодо внесення у Верховну Раду законопроекту про зняття депутатської і суддівської недоторканності.

«Лідерами всіх політичних партій і фракцій було прийнято одноголосне рішення підтримати цю ініціативу», - наголосив керівник Парламенту.

В.Гройсман повідомив, що він доручив Апарату Верховної Ради України підготувати цей закон до розгляду у сесійній залі, аби він сьогодні був проголосований і направлений до Конституційного Суду з тим, щоб розпочати процедуру «зняття необмеженої, необґрунтованої, ганебної недоторканності депутатів, а також суддів».

«Переконаний, що саме сьогодні український Парламент має проявити волю і підтримати ініціативу Президента», - заявив він. При цьому Голова Верховної Ради висловив сподівання, що законопроект, внесений Президентом України, буде підтриманий всіма депутатами, що стане підтвердженням не декларативних, а реальних кроків щодо скасування недоторканності.

(За матеріалами офіційного сайта Верховної Ради України http://www.rada.gov.ua/news/Top-novyna/102132.html)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: KevenOi і 1 гість