Щодо пільгових умов вступу до ВНЗ

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Щодо пільгових умов вступу до ВНЗ

Брусенцова Яна » 20 січня 2015, 10:30

17.01.15 р. Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики та спорту підтримав законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пільгових умов вступу до вищих навчальних закладів, оздоровлення та відпочинку окремих категорій дітей


Документом (реєстр. № 1411) пропонується внести зміни до чинних законів "Про охорону дитинства", "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", "Про оздоровлення та відпочинок дітей" з метою поліпшення соціального захисту, створення сприятливих умов для освіти, оздоровлення та відпочинку дітей, які змушені були покинути місця свого постійного проживання з метою уникнення наслідків воєнних дій чи збройного конфлікту; дітей, які залишились в зоні воєнних дій чи збройного конфлікту; дітей, батьки яких (один із батьків) загинули, пропали без вісти під час участі в антитерористичній операції.

Під час обговорення члени Комітету зазначили, що прийняття законопроекту дозволить поліпшити соціальний захист дітей, створивши для них сприятливі умови для здобуття освіти, оздоровлення та відпочинку. Водночас, члени Комітету запропонували при підготовці законопроекту до другого читання додати до переліку дітей, які мають право на вищезазначені пільги, дітей з сімей загиблих учасників масових акцій громадського протесту та дітей учасників бойових дій.

(За матеріалами офіційного сайта Верховної Ради України http://www.rada.gov.ua/news/Novyny/Povi ... 02203.html)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей