Щодо дозволу на спецыальне водокористування

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Щодо дозволу на спецыальне водокористування

Брусенцова Яна » 20 січня 2015, 11:21

На офіційному сайті Державної регуляторної служби України розміщено Роз’яснення стосовно порядку видачі дозволу на спеціальне водокористування

Так, в ньому зазначається, що сьогодні, Водним кодексом України передбачено необхідність одержання дозволу на спеціальне водокористування, проте не встановлено переліку документів, необхідних для одержання такого дозволу.

Відповідно до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», видача (переоформлення, видача дублікатів, анулювання) дозвільних документів, оформлених регіональними та місцевими дозвільними органами, здійснюється в дозвільному центрі державним адміністратором за принципом організаційної єдності.

Суб’єкт господарювання або уповноважена ним особа подає державному адміністратору заяву за встановленою формою. Держадміністратор повинен прийняти заяву від суб’єкта та передати її до дозвільного органу.

Таким чином, оскільки для одержання дозволу на спеціальне водокористування не визначено чіткого переліку документів, підприємцям слід подавати лише заяву.

(З повним тектом роз'яснення можна ознайомитись за посиланням: http://www.dkrp.gov.ua/info/4101).
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Google Adsense [Bot] і 4 гостей