Щодо оприлюднення документів про закупівлю

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Щодо оприлюднення документів про закупівлю

Брусенцова Яна » 21 січня 2015, 09:49

На сайті Мінекономрозвитку розміщено лист від від 20.01.15 р. щодо оприлюднення документів про закупівлю.

В ньому зазначається, що у зв’язку із численними надходженнями звернень від суб’єктів сфери державних закупівель щодо інформування та оприлюднення документації про закупівлю Мінекономрозвитку повідомляє.
З 20.04.2014 набрав чинності Закон України “Про здійснення державних закупівель” від 10.04.2014 № 1197-VII (далі - Закон), який встановлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.
Згідно статті 10 Закону документація про закупівлю безоплатно оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу (офіційний загальнодержавний веб-портал “Державні закупівлі” за адресою в мережі Internet www.tender.me.gov.ua).
Наказом Мінекономрозвитку від 25.06.2014 № 743 “Про затвердження Порядку розміщення інформації для оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу з питань державних закупівель” встановлено, що наповнення веб-порталу Уповноваженого органу з питань закупівель (далі – веб-портал) здійснює державне підприємство “Зовнішторгвидав України”.
Ураховуючи викладене, повідомляємо про необхідність самостійного подання замовниками для оприлюднення на веб-порталі документації про закупівлю до державного підприємства “Зовнішторгвидав України”.
Крім того звертаємо увагу, що Законом не встановлено обов’язку надсилання річного плану, змін до нього та іншої документації про закупівлю до Уповноваженому органу.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість