Щодо встановлення режимів в Україні

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Щодо встановлення режимів в Україні

Брусенцова Яна » 27 січня 2015, 10:05

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26 січня 2015 р. № 47-р

Київ

Про встановлення режимів підвищеної
готовності та надзвичайної ситуації

З метою координації дій державних органів влади, спрямованих на забезпечення захисту населення, територій, та майна, функціонування єдиної державної системи цивільного захисту для подолання наслідків надзвичайної ситуації державного рівня соціального та воєнного характеру, яку спричинило загострення ситуації на деяких територіях України, загроза вчинення терористичних актів та відповідно до статей 13 і 14 Кодексу цивільного захисту України.

1. Установити:

режим надзвичайної ситуації в Донецькій та Луганській областях;

режим підвищеної готовності для Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей, м. Києва, м. Севастополя і Автономної республіки Крим (з урахуванням положень Закону України “Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України”).

2. Забезпечити стале та належне функціонування комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Автономної Республіки Крим, областей, мм. Києва та Севастополя.

Прем’єр-міністр України А. ЯЦЕНЮК
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей