Держземагентство буде реформовано

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Держземагентство буде реформовано

Брусенцова Яна » 27 січня 2015, 11:04

20.01.15 р. на сайті Держземагентства розміщено оголошення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України “Про Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру” (далі – проект постанови Кабінету Міністрів України).

Так, Постановою Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2014 р. № 442 “Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади” утворено Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру, реорганізувавши Державне агентство земельних ресурсів України шляхом перетворення.

Проект постанови Кабінету Міністрів України розроблено відповідно до вимог абзацу третього пункту 9 постанови Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2014 р. № 442 “Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади”.

Метою цього проекту постанови Кабінету Міністрів України є затвердження Положення про Державну службу з питань геодезії, картографії та кадастру і затвердження граничної чисельності працівників апарату та територіальних органів зазначеної Служби.

Зауваження та пропозиції просимо надсилати до 01 лютого 2015 року за адресою: вул. Народного ополчення, 3, м. Київ, 03680, або за електронною адресою: 17_yurist@dazru.gov.ua.

(З текстом проекту мажна ознайомитися за посиланням http://land.gov.ua/zakonotvorcha-diialn ... rmativeact)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість