До уваги головних розпорядників бюджетних коштів

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
До уваги головних розпорядників бюджетних коштів

Брусенцова Яна » 28 січня 2015, 09:37

До уваги головних розпорядників бюджетних коштів!

Державна казначейська служба України нагадує, що відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України порядки використання коштів державного бюджету за бюджетними програмами, вперше визначеними законом про Державний бюджет України, затверджуються протягом 30 днів з дня набрання ним чинності. Цей термін спливає 30 січня 2015 року!

Відповідно до частини восьмої статті 20 Бюджетного кодексу України головний розпорядник бюджетних коштів розробляє та протягом 45 днів з дня набрання чинності законом про Державний бюджет України затверджує спільно з Міністерством фінансів України паспорт бюджетної програми. Цей термін спливає 14 лютого 2015 року!

Державна казначейська служба України відповідно до статті 49 Бюджетного кодексу України здійснює платежі за дорученнями розпорядників бюджетних коштів у разі наявності затвердженого в установленому порядку паспорта бюджетної програми. З 15 лютого поточного року не будуть здійснюватись платежі без наявності затверджених паспортів бюджетних програм.

При цьому інформуємо, що змінами до статті 22 Бюджетного кодексу України від 28.12.2014 №79-VIII посилено відповідальність головних розпорядників бюджетних коштів щодо складання паспортів бюджетних програм, зокрема головні розпорядники мають забезпечити:

- своєчасність затвердження паспортів бюджетних програм, достовірність і повноту інформації, що в них міститься;

- відповідність змісту паспортів бюджетних програм закону про Державний бюджет України та/або розпису бюджету, порядкам використання бюджетних коштів і правилам складання паспортів бюджетних програм та звітів про їх виконання;

- підтвердження результативних показників бюджетних програм офіційною державною статистичною, фінансовою та іншою звітністю, даними бухгалтерського, статистичного та внутрішньогосподарського (управлінського) обліку.

(За матеріалами офіційного сайта Державної казначейської служби України http://treasury.gov.ua/main/uk/publish/article/245522)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Харків

Re: До уваги головних розпорядників бюджетних коштів

Виксена » 04 серпня 2015, 13:40

Підкажіть, будь ласка, які строки для подачі звіту про виконання бюджетних програм?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 32
З нами з: 31 березня 2014, 09:40
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей