Нові механізми стимулювання скорочення споживання газу

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Нові механізми стимулювання скорочення споживання газу

Брусенцова Яна » 03 лютого 2015, 11:32

Геннадій Зубко доручив Держенергоефективності розробити нові механізми стимулювання скорочення споживання газу (03.02.2015)

Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко доручив Держенергоефективності негайно завершити підготовку, погодження та направити на розгляд необхідні законопроекти та проекти урядових постанов, спрямованих на створення сприятливих умов для скорочення споживання природного газу населенням та бюджетними організаціями.

Зокрема, мова йде про законопроекти, які врегульовують питання застосування ЕСКО-механізму (термомодернізація будівель бюджетних організацій – шкіл, дитячих садків, лікарень), а також проект закону про енергетичну ефективність будівель.

«Крім вже запроваджених механізмів, які дозволяють населенню переходити на використання «негазових» котлів, які стимулюють теплогенеруючі підприємства переходити на альтернативні види палива, маємо якнайшвидше запропонувати й інші механізми. Зрозуміло, що термомодернізація будівлі є дороговартісною, і навряд чи то ОСББ, чи то бюджетна організація може собі дозволити забезпечити проведення комплексного утеплення будівлі. Завдання Держенергоефективноcті - запропонувати механізми залучення інвестицій та дешевих кредитів для проведення термомодернізації і відповідно зменшення споживання енергоресурсів», - наголосив Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр-міністр також звернув увагу на те, що кожен нормативно-правовий акт, який готується до прийняття у сфері енергозбереження та енергоефективності, повинен враховувати інтереси населення – співвласників багатоквартирних будинків, власників індивідуального житла, а також інтереси бюджетних організацій.

(За матеріалами офіційного сайту Кабінету Міністрів України http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publis ... =244276429)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей