Щодо безперешкодного доступу громадян до узбережжя

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Щодо безперешкодного доступу громадян до узбережжя

Брусенцова Яна » 04 лютого 2015, 14:07

Верховна Рада України прийняла за основу законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об'єктів для загального водокористування.


Законопроект (реєстр. № 1107) спрямовано на вдосконалення правового регулювання водних відносин у частині забезпечення безперешкодного та безоплатного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів для загального водокористування.

У документі передбачається внесення змін до Водного кодексу, Земельного кодексу, Кодексу про адміністративні правопорушення, законів "Про місцеве самоврядування в Україні" та "Про місцеві державні адміністрації".

Зокрема, пропонується заборонити обмеження права загального водокористування у зв’язку з наданням прибережних захисних смуг (пляжних зон) в користування юридичним або фізичним особам; розширити положення Водного та Земельного кодексів щодо забезпечення безперешкодного і безоплатного доступу до узбережжя річок, водойм та островів для загального водокористування; ввести положення про те, що перешкоджання такому доступу є підставою для припинення права користування землями прибережних захисних смуг, якщо таке право надане юридичним або фізичним особам.

Змінами до Земельного кодексу пропонується заборонити влаштування огорож або інших конструкцій, що перешкоджають доступу громадян до узбережжя водних об’єктів.

Законопроектом передбачено встановлення адміністративної відповідальності за неправомірне обмеження безперешкодного і безоплатного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів для загального водокористування, а також розширення повноважень органів місцевого самоврядування та місцевих органів виконавчої влади щодо забезпечення такого доступу.

(За матеріалами офіційного сайту Верховної Ради України http://iportal.rada.gov.ua/news/Novyny/ ... 03003.html)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: angela2222 і 4 гостей