Щодо сімейних фермерських господарств

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Щодо сімейних фермерських господарств

Брусенцова Яна » 06 лютого 2015, 10:40

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин рекомендує парламенту прийняти за основу законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств.


Проектом (реєстр. №1599) передбачається внесення змін та доповнень до законів "Про фермерське господарство" та "Про особисте селянське господарство" з метою створення правових, економічних та соціальних передумов трансформації особистих селянських господарств в сімейні фермерські господарства з набуттям статусу юридичної особи чи фізичної особи-підприємця - виробника сільськогосподарської продукції, забезпечення їм повноцінної участі в аграрному ринку та посилення соціального захисту членів таких господарств, стимулювання створення на їх основі життєздатної системи сільськогосподарської обслуговуючої кооперації та подальшого забезпечення комплексного розвитку малих форм господарювання у сільській місцевості.

Документом пропонується забезпечити спрощений порядок трансформації особистих селянських господарств в сімейні фермерські господарства, спрощення реєстрації та організації їх господарської діяльності, спрощення процедури отримання дозвільних документів.

Як зазначалося під час обговорення, прийняття законопроекту сприятиме "усуненню наявних податкових перепон, які нині мають місце при реалізації продукції, вирощеної селянськими господарськими господарствами, та сприятиме виведення з тіні значного сегменту сільськогосподарської продукції".

(За матеріалами офіційного сайту Верховної Ради України http://www.rada.gov.ua/news/Novyny/Povi ... 03316.html)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей