Зміни до закону про ОСГ

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Зміни до закону про ОСГ

Брусенцова Яна » 09 лютого 2015, 11:16

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин рекомендує парламенту прийняти за основу законопроект про внесення змін до Закону України "Про особисте селянське господарство" (щодо врегулювання питання членства).


Проектом (реєстр. № 1464), зокрема, пропонується встановити, що особа набуває членство в особистому селянському господарстві з дня прийняття відповідним органом виконавчої влади або органом місцевого самоврядування рішення про виділення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства чи з дня укладення договору оренди земельної ділянки для таких цілей в порядку, встановленому законом.

Відповідно до законопроекту, членами особистого селянського господарства можуть бути також члени сім’ї та родичі, що спільно проживають з особою, якій передано земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства. У разі набуття такими особами членства в особистому селянському господарстві, вони подають до сільської, селищної або міської ради за місцем розташування земельної ділянки заяви, що містять повідомлення про їхній вступ до особистого селянського господарства із зазначенням дня вступу. Такі заяви мають бути подані протягом 30 днів з дня вступу особи до господарства. Членство зазначеними особами набувається з дня вступу до господарства.

Пропонується також встановити, що не можуть бути членами особистого селянського господарства особи віком до 16 років.

Законопроект містить також норму, відповідно до якої особи, які припинили своє членство в особистому селянському господарстві, подають до сільської, селищної або міської ради за місцем розташування земельної ділянки заяви, що містять повідомлення про їхній вихід з особистого селянського господарства із зазначенням дня виходу. Такі заяви мають бути подані протягом 30 днів з дня виходу особи з господарства.

(За матеріалами офіційного сайту Верховної Ради України http://www.rada.gov.ua/news/Novyny/Povi ... 03443.html)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість