Зміни щодо ЄСВ

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Зміни щодо ЄСВ

Брусенцова Яна » 03 березня 2015, 09:41

02.03.15 р. Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до розділу VIІІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (щодо зменшення навантаження на фонд оплати праці)".


Законодавчим актом з метою стимулювання легалізації доходів платниками єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування зменшено навантаження на фонд оплати праці шляхом запровадження коефіцієнту 0,4 до розміру єдиного внеску у 2015 році, та коефіцієнт 0,6 до розміру єдиного внеску у 2016 році, за умови:

а) база нарахування єдиного внеску в розрахунку на одну застраховану особу в звітному місяці збільшилась на 20 і більше відсотків у порівнянні з середньомісячною базою нарахування єдиного внеску платника за 2014 рік в розрахунку на одну застраховану особу;

б) після застосування коефіцієнта середній платіж на одну застраховану особу в звітному місяці складе не менше ніж середньомісячний платіж на одну застраховану особу платника за 2014 рік;

в) кількість застрахованих осіб у звітному місяці не перевищує 200% середньомісячної кількості застрахованих осіб платника за 2014. Дана умова не застосовується до фізичних осіб, які забезпечують себе роботою самостійно, та фізичних осіб, які використовують працю інших осіб на умовах трудового договору (контракту).

Законом також визнано таким, що втратив чинність пункт 3 розділу ІІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов'язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці".

Законопроект зареєстровано за №1863.

(За матеріалами офіційного сайту Верховної Ради України http://iportal.rada.gov.ua/news/Novyny/104867.html)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Харків

Re: Зміни щодо ЄСВ

MariaK » 16 квітня 2015, 11:59

Чи враховується зарплата інваліда при розрахунку середньомісячної бази нарахування єдиного внеску на одну застраховану особу за 2014 р і бази нарахування єдиного внеску на одну застраховану особу за місяць, за який нараховується заробітна плата?
Чи враховувати інваліда при розрахунку середньомісячної кількості застрахованих осіб?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 16 квітня 2015, 11:55
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львів

Re: Зміни щодо ЄСВ

Брусенцова Яна » 17 квітня 2015, 08:31

Шановна, MariaK, рубрика "Новини" призначена для розміщення, зокрема, матеріалів, які стосуються змін в діючому законодавстві. Тому, для отримання відповіді на Ваше запитання, розмістить його будь ласка у відповідній темі на цьому ж форумі.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Харків
Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість