Щодо компенсацій працівникам, призваним на військслужбу

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Щодо компенсацій працівникам, призваним на військслужбу

Брусенцова Яна » 05 березня 2015, 09:52

Павло Розенко: Уряд прийняв порядок виплати компенсацій працівникам, призваним на військову службу (04.03.2015 р.)


Кабінет Міністрів України на сьогоднішньому засіданні, 4 березня, затвердив порядок виплати компенсації з Державного бюджету України підприємствам, установам, організаціям середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період. Про це повідомив Міністр соціальної політики Павло Розенко.

Відповідно до затвердженого Порядку виплату працівникам середнього заробітку буде здійснювати підприємство, компенсацію підприємствам витрат на виплату середнього заробітку працівникам буде здійснювати Міністерство соціальної політики шляхом перерахування коштів на зазначені цілі обласним департаментам соціального захисту, які, в свою чергу, перераховують їх до районних (міських) управлінь, а вони – підприємствам.

У постанові також визначено порядок подання документів, на підставі яких буде здійснюватися компенсація.

Крім того, зазначається, що обчислення середнього заробітку працівників здійснюватиметься відповідно до Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 лютого 1995 р. № 100.

Як відомо, статтею 119 Кодексу законів про працю України, зокрема, передбачено, що за працівниками, призваними на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, але не більше одного року, зберігаються місце роботи, посада і компенсується із бюджету середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, в яких вони працювали на час призову, незалежно від підпорядкування та форми власності.

Законом України „Про Державний бюджет України на 2015 рік” Міністерству соціальної політики передбачені видатки на зазначені цілі у сумі 1,8 млрд. грн.

(За матеріалами офіційного сайту Кабінету Міністрів України http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publis ... =244276429)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Харків

Re: Щодо компенсацій працівникам, призваним на військслужбу

ilona84 » 06 березня 2015, 09:32

Доброго дня, чи можете надати выдповідь стосовно наступного питання: Мій чоловік одноосібник, не працює офіційно, 12.03. його мобілізують до армії, чи повинна якась компенсація йому виплачуватись?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 06 березня 2015, 09:24
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: angela2222 і 1 гість

cron