Щодо забезпечення реалізації права на спадщину

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Щодо забезпечення реалізації права на спадщину

Брусенцова Яна » 05 березня 2015, 10:10

ЩОДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ ВІД 12 ЛЮТОГО 2015 РОКУ № 189-VIII «ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДЕЯКИХ ЗАКОНОДАВЧИХ АКТІВ УКРАЇНИ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРАВА НА СПАДКУВАННЯ» (04.03.2015 р.)

04 березня 2015 року набирає чинність Закон України від 12 лютого 2015 року № 189-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення реалізації права на спадкування», відповідно до якого внесені зміни до Цивільного кодексу України, Законів України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції».

Закон сприяє забезпеченню реалізації прав громадян, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, в зоні антитерористичної операції або переселилися з зазначених територій щодо їх доступу до нотаріальних послуг, зокрема стосовно здійснення безперешкодного оформлення спадкових прав, без прив’язки до останнього місця проживання спадкодавця чи розташування нерухомого майна.

Цим Законом передбачено: місцем відкриття спадщини вважати місце подання першої заяви спадкоємців, виконавців заповіту, осіб, заінтересованих в охороні спадкового майна, кредиторів. На підставі отриманої першої заяви нотаріусом заводиться спадкова справа, яка підлягає реєстрації у Спадковому реєстрі.

Закон був розроблений з ініціативи Міністерства юстиції України і внесений Кабінетом Міністрів України до Верховної Ради України.

(За матеріалами офіційного сайту Міністерства юстиції України http://www.minjust.gov.ua/news/46836)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 3 гостей