Стимулювання населення до впровадження енергозаходів

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Стимулювання населення до впровадження енергозаходів

Брусенцова Яна » 10 березня 2015, 09:30

Погоджений проект постанови Кабінету Міністрів України щодо механізму стимулювання населення до впровадження енергоефективних заходів (06.03.15 р.)

Стимулювання населення, зокрема, індивідуальних будинків, ОСББ та житлово-комунальних кооперативів, до запровадження енергоефективних заходів сприятиме зниженню споживання енергетичних ресурсів в оселях до 50%.

Відповідний механізм передбачається проектом постанови Кабінету міністрів України «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 березня 2010 р. № 243 і від 17 жовтня 2011 р. №1056», погоджений та підтриманий під час засідання Урядового комітету під головуванням Віце-прем'єр-міністра - Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ УкраїниГеннадія Зубка 5 березня.

Документом передбачається запровадження заходів у житлових будинках з утеплення фасадів, горищ та фундаментів, модернізації систем освітлення, встановлення енергозберігаючих склопакетів та засобів обліку теплової енергії та води, облаштування індивідуальних теплових пунктів, встановлення теплових насосів та сонячних колекторів, заміни радіаторів опалення тощо.

Механізм, що планується запровадити, передбачає відшкодування частини суми кредитів, залучених на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів у багатоквартирних та одноквартирних будинках за трьома напрямками у таких розмірах:

20% (але не більше 5 тис. грн) – діючий механізм заміни газових котлів.

30% (але не більше 10 тис. грн) – для фізичних осіб (населення) для впровадження заходів у одноквартирних будинках (та квартирах багатоквартирних будинків);

40% - для ОСББ (ЖБК) для впровадження заходів у багатоквартирних будинках.

Нагадаємо, у 2015 році фінансування таких заходів передбачається за рахунок залишків коштів, які надійшли від Європейського Союзу за Угодою про фінансування програми «Підтримка виконання Енергетичної стратегії України в галузі енергоефективності та відновлюваних джерел енергії».

(За матеріалами офіційного сайту Мінрегіону http://www.minregion.gov.ua/news/pogodz ... ek-895453/)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей