Щодо приватизації дитячого будинку сімейного типу

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Щодо приватизації дитячого будинку сімейного типу

Брусенцова Яна » 11 березня 2015, 09:29

На сайті Мінрегіону розміщено роз'яснення (03.03.15 р.) "Щодо приватизації дитячого будинку сімейного типу"

З метою створення належних умов для виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, в сімейному оточенні створюються дитячі будинки сімейного типу, діяльність яких регулюється Положенням про дитячий будинок сімейного типу, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 № 564 (далі - Положення).

Відповідно до пункту 5 Положення орган, що ухвалив рішення про створення дитячого будинку сімейного типу, позачергово надає батькам-вихователям індивідуальний житловий будинок або багатокімнатну квартиру за нормами, встановленими законодавством.

Надане в користування житлове приміщення повинне бути обладнане необхідними меблями, побутовою технікою та іншими предметами тривалого вжитку, перелік яких визначається органом, який прийняв рішення про створення дитячого будинку сімейного типу.

Користування наданим житловим приміщенням здійснюється в порядку, встановленому законодавством для користування службовими приміщеннями.

Разом з тим, приватизація державного житлового фонду в Україні здійснюється відповідно до Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду» (далі - Закон).

Статтею 2 Закону визначено, що не підлягають приватизації: квартири-музеї; квартири (будинки), житлові приміщення у гуртожитках, розташовані на територіях закритих військових поселень, підприємств, установ та організацій, природних та біосферних заповідників, національних парків, ботанічних садів, дендрологічних, зоологічних, регіональних ландшафтних парків, парків-пам’яток садово-паркового мистецтва, історико-культурних заповідників, музеїв; квартири (будинки), житлові приміщення у гуртожитках, що перебувають в аварійному стані (в яких неможливо забезпечити безпечне проживання людей); квартири (кімнати, будинки), віднесені у встановленому порядку до числа службових, а також квартири (будинки), житлові приміщення у гуртожитках, розташовані в зоні безумовного (обов’язкового) відселення, забрудненій внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Отже, дитячий будинок сімейного типу не підлягає приватизації.

У разі виникнення питань щодо діяльності дитячого будинку сімейного типу, пропонуємо звернутися до Міністерства соціальної політики, яке відповідно до Положення здійснює координацію та методичне забезпечення діяльності дитячих будинків сімейного типу.


(За матеріалами офіційного сайту Мінрегіону http://www.minregion.gov.ua/zhkh/zhitlo ... pu-138692/)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей